Ogrodowa zastawa stołowa

Każde miejsce ma zawsze swoją odpowiednia oprawę; dokładnie tak samo jest w przypadku ogrodowych spotkań z przyjaciółmi przy grillu, piwie i słodyczach domowego wypieku. Takie wyjątkowe dla wszystkich spotkania muszą być odpowiednio przygotowane – wtedy z pewnością zapadną w pamięć wszystkich na długo.

Wyjątkowa zastawa stołowa – tyko do ogrodu

Dobrym pomysłem jest skompletowanie osobnego zestawu zastawy stołowej, która będzie używana tylko w przypadku takich właśnie spotkań towarzyskich. Specjalne, kwiatowe podkładki pod talerze to dobry punkt wyjścia dla takiej specjalnej zastawy. Warto również skompletować osobny zestaw sztućców oraz kolorowych szklanek, które będą podkreślały za każdym razem wesoły charakter spotkania, jakie ma miejsce. W takich sytuacjach przyda się także kilka ciekawych, ogrodowych gadżetów.

Kilka gadżetów dla lepszej organizacji

Naszym zdecydowanym numerem jeden jest sporej objętości designerski termos, w którym można zaparzyć znakomita kawę i bez obaw o ostygnięcie podać ją gościom. Ogromną furorę budzą na przyjęciach także wielobarwne patery, na których wymalowane są na przykład ptasie głowy. Przy podawaniu słodkiego deseru w postaci ciasta również nie będzie problemu, jeśli zostanie wykorzystany specjalny nóż do ciasta, który jednocześnie kroi, porcjuje oraz przenosi smakołyk na talerz. Dobrze jest się również zaopatrzyć w zestaw składający się ze sztućców do sałaty oraz z miski, na której tę sałatę będziemy mogli podać swoim gościom.

2 Komentarzy

  1. Kinga

    Taka tylko-ogrodowa zastawa jest naprawdę dobrym pomysłem.

  2. Rafał

    Intryguje mnie ta patera z ptakami, musi być naprawdę wyjątkowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *